12 facts about me.

12. května 2013 v 11:31 | Katie |  Diary.
Jelikož dneska nemám moc času a musím se učit, nachystala jsem jenom takovej článek na "odreagování". Naprosto nenáročnej. Dvanáct faktů o mě, třeba se dozvíte něco zajímavýho. :)


1. hraju tenis.
tenis hraju už asi deset let. je to pro mě součást života, poslední dobou spíše část, které se vzdávám dobrovolně, kvůli zdravotním potížím. jsou v tom ale samozřejmě i jiné věci. tenis mám ráda, bavil mě a poznala jsem díky němu velkou spoustu skvělých lidí.

2.bojím se bouřek.
proč? to vlastně nevím. ale vždycky, když je bouřka, vezmu si notebook, zapnu chat a s někým si píšu. nebo jednoduše sleduju filmy, čtu knížku, ale k oknu se ani nepříblížím. asi mě děsí ty zvuky a blesky.

3.mám dvě andulky.
M&M. vlastně spíš dva anduláčky. když jsem byla menší, vždycky jsem si přála nějaké zvířátko, psa, kočku nebo aspoň morče. po ročním přemlouvání jsem dostala andulku a rok poté si koupila další, aby ta první měla společnost. uznávám, že někteří členi mojí rodiny z toho radost neměli, ale po čase si všichni zvykli na jejich ranní budíčky.

4.miluju běhání.
mám ráda ten pocit, když vyběhnu z domu, se sluchátkama v uších. mám zaplou nějakou rytmickou písničku a prostě běžím. je to neuvěřitelně uvolňující a svobodnej pocit, obzvlášť po náročným dni.

5.jóga.
párkrát jsem byla na józe a tento druh pohybu jsem si zamilovala na poprvé. bylo to uklkidňující a dokonale to pročistí hlavu. o těch všech možných i nemožných natažených svalech raději nemluvím. ale je to úžasný pocit!

6.nesnáším chemii, matiku a fyziku.
poměrně obvyklý jev, já na tyto předměty jsem naprostý antitalent. ale už jsem si zvykla. pokud mám na konci roku dva z chemie, skáču štěstím do stropu. což se mi ovšem povede jen tehdy, pokud hodně dlouhou dobu ukecávám profesorku.

7. čokoládové fondue.
hlavně ananas, oříšky, sušené ovoce, jahody a hruška s čokoládou!! toto jídlo miluju a kdekoliv na něj narazím, musím si ho dát.

8. jsem netrpělivá pesimistka.
už ten nadpis mluví asi za všechno. jsem hrozně netrpělivá a málokdy mám na něco nervy. ovšem v tomto ohledu se zlepšuju, i tréninkem tenisu malých dětí. že bych začínala mít víc trpělivosti? možná. a pesimistka? jo to jsem taky.

9. čtu u snídaně.
cokoliv. je mým zvyken vstát ráno z postele, sáhnout do knihovny pro knížku, udělat si snídaně a u snídaně si číst. když už nečtu knížky, tak alespoň časopis. bohužel ráno do školy to úplně nestíhám, tudíž takový můj zvyk je to hlavně o víkendech, kdy jsem schopná u snídaně strávit i dvě hodiny. za poslední dobu jsem takto přečetla všechny díly Harryho Pottera, i když jsem je četla asi počtvrté.

10. miluju šedou.
v mé skříni byste našli nejméně 10 šedých triček, 3 šedé mikiny a nesčetné množství šedých ponožek, světříků a kalhot. jsem na tuto barvu prostě ujetá. whatever.

11. smajlíci bez očí.
je to zvyk, je to rychlejší. prostě a jednoduše, pokud už píšu smajlíka, tak jedině bez dvojtečky na začátku. vysvětlení? místo :* --> * , :) --> ). píše to tak více lidí, už jsem to na to prostě zvykla. stejně jako někteří píšou smajlíka obráceně. (:

12. nepořádek.
v mém pokoji opravdu není pořádek. ovšem pokud i já uznám, že těch věcí je už prostě moc, uklízím. jinak se klidně přiznám, že v notebooku mám větší pořádek než v pokoji.

Vaše Katie*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama